Posted on Pakomentuoti

Hamakai interjere

Turbūt visi žino, kas yra hamakas. Ar aš teisi? Dažniausiai tai tarp medžių kabantis tinklas ar medžiaga, ant kurios galima patogiai sūpuotis, bet esti ir kitokių jo variacijų.

Ką daryti, kai trūksta vietos daiktams, o visos sienos ir kampai jau išnaudoti lentynoms, spintoms ir spintelėms? Išeitis yra – tai hamakai, tvirtinami po kėde ar staliuku. Juose galėsite ne tik laikyti įvairius daiktus, bet ir įtaisyti savo augintinį! Argi ne puiki idėja? Miegamajame tokį sprendimą galite pritaikyti prie lovos – bus kur susidėti rūbus, knygą ar drabužius prieš miegą. Koridoriuje hamakas būtų puiki vieta svečių šlepetėms, o vaikų kambaryje – žaislams sudėti.

hamakas daiktams

Katės turėtų dievinti tokią vietą, nors, tikiu, kad ji patiktų ir nedideliems šunims. Optimalus svoris, kurį gali atlaikyti hamakas – iki 10 kg, jo paties dydis – 47×40 cm. Jis tinkamas įvairiems baldams (ne didesniems kaip 53×53 cm) su medinėmis, metalinėmis ar plastmasinėmis kojomis. Hamako diržai yra reguliuojami, todėl jį galite kabinti tokiame aukštyje, kokiame norite. Audiniai: impregnuotas audinys vienoje pusėje, minkštas multinas kitoje pusėje (poliesteris).

Galima rinktis iš kelių spalvų ir geriausia dalis – pagaminta Lietuvoje 🙂 saveplace.eu

saveplace

saveplace hamakas

kates hamakas

hamakas

hamakas katei

guolis katei

hamakai daiktams

Šaltinis: https://www.e-interjeras.lt/blogas/daiktu-ir-augintiniu-hamakai